اطلاعیه شماره ۹- نحوه و زمان ارائه مدارک پذیرفته شدگان اولیه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

نحوه و زمان ارائه مدارک پذیرفته شدگان مرحله ابتدایی فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی سال ۹۵

پایگاه خبری اختبار- مرکز آمار و انفورماتیک قوه قضاییه، اطلاعیه ای را درباره نحوه و زمان ارائه مدارک پذیرفته شدگان مرحله ابتدایی تأسیس دفاتر خدمات قضایی منتشر کرد.

متن اطلاعیه شماره ۹ مرکزآمار و فناوری قوه قضاییه که در وب سایت این مرکز انتشار یافته، اطلاعات به این شرح است:

با توجه به اعلام نتایج ثبت نام متقاضیان تاسیس دفاتر خدمات، در این مرحله فهرست دو برابر ظرفیت هر حوزه قضایی اعلام گردیده است. منظور از «پذیرفته شده» صرفاً در مرحله ابتدایی بوده و تایید نهایی منوط به انجام رویه های تکمیلی می باشد. بنابراین افراد پذیرفته شده در انتظار تماس یا اطلاع رسانی بوده و به هیچ عنوان به دادگستری یا اداره کل خدمات مراجعه ننمایند. بدیهی است مدارک بدون اعلام قبلی پذیرفته نگردیده و ترتیب اثر داده نمی شود.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۸۲ دیدگاه ها

 1. سلام بر دوستان عزیز
  میشه یکی از دوستان در مورد مزایای مادی(درآمدش) بفرماید چجوریاست؟!
  بی تعارف بگم
  از لحاظ درآمد ماهیانه

  با سپاس

 2. با سلام از دوستانی که در این سایت نظرات خود را بیان میکردند افرادی هستند که قبول قطعی شده باشند و اجازه تاسیس دفتر را گرفته باشند ضمنا میخواستم بدونم از کدام استان میباشند.

 3. (رییس مرکز آمار و فنآوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: در سال آینده بنا داریم در خصوص ثبت نام وکلا و کارشناسان هم اقدام کنیم که می توانند تحت شبکه، احراز هویت شوند و از دفاتر خودشان یا محل اقامت خودشان، خدمات مورد نیازشان را دریافت کنند.)دوستان اگر بنا باشد وکلا اقدام به ثبت دادخواست کنند آیا راه اندازی دفاتر خدمات و هزینه و استخدام نیروی انسانی بویژه در شهرستانها صرفه اقتصادی دارد. لطفا راهنمایی بفرمایید.

 4. (رییس مرکز آمار و فنآوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: در سال آینده بنا داریم در خصوص ثبت نام وکلا و کارشناسان هم اقدام کنیم که می توانند تحت شبکه، احراز هویت شوند و از دفاتر خودشان یا محل اقامت خودشان، خدمات مورد نیازشان را دریافت کنند.)دوستان اگر بنا باشد وکلا اقدام به ثبت دادخواست کنند آیا راه اندازی دفاتر خدمات و هزینه و استخدام نیروی انسانی بویژه در شهرستانها صرفه اقتصادی دارد. لطفا راهنمایی بفرمایید.

 5. سلام
  بنده پرسیدم می گویند صدرصد بعداز ماه رمضان یعنی هفته آینده باهاتون تماس میگیریم و نتایج را اعلام می کنیم.

 6. با سلام در سایت عدل ایران فقط همان عبارت پذیرفته شده که در آبان ماه اعلام کرده اند میباشد طی پیامکی که در تاریخ ۲۳ خرداد ماه به تلفنم ارسال شده ذکر شده که شما حد نصاب لازم در مرحله گزینش را بدست نیاوردید وآرزوی موفقیت در سایر مراحل زندگی برایتان مینماییم.البته امروز خبری از دکتر شهریاری در سایت مرکز آمار قوه قضاییه نقل شده که از ۱۷هزار ثبت نام کننده در فراخوان حدود ۵۰۰نفر بالاترین امتیازرا کسب کرده اند و هم اکنون مصاحبه و گزینش آنها در حال پیگیری است و از سوی دیگر آخر سال هزار دفتر تاسیس خواهد شد اگر فرضا۵۰۰نفر همشون هم قبول بشن چطوری ۱۰۰۰دفتر دایر میشه پس آن ۵۰۰نفر باقیمانده چی؟من شرکت کننده از استان آذربایجان غربی بودم شما مربوط به کدام استان بودید و به شما چی گفتند؟آیا شما هم وضعیت مرا دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا