عضويت در کانال تلگرام اختبار
انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران صفحه اینستاگرام پایگاه خبری اختبار ماهنامه حقوقی وکلا-شماره-پنجم
آخرین خبرها
خانه » آزمون های حقوقی » آزمون مرکز مشاوران قوه قضائیه » اطلاعیه ثبت‌نام آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه منتشر شد

اپلیکیشن تبصره برای آموختن حقوق بسته های جامع سرعتی آزمون دکتری حقوق موسسه جی5

اطلاعیه ثبت‌نام آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه منتشر شد

Share Button

ثبت‌نام از ساعت ۱۶ امروز آغاز می‌شود

پایگاه خبری اختبار- مرکز وکلای قوه قضاییه با انتشار اطلاعیه ثبت‌نام آزمون این مرکز، از شروع فرایند ثبت‌نام از ساعت ۱۶ امروز ۱ آبان خبر داد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

به اطلاع می‌رساند در اجرای ماده ۴ آئین نامه اجرایی مرکز وکلا،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه و نیز آگهی آزمون وکالت سال ۱۳۹۸، ثبت نام از داوطلبین اخذ پروانه وکالت از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه مورخ ۱ آِبانماه ۱۳۹۸ از طریق وب سایت مرکز وکلاآغاز خواهد شد.
داوطلبین محترم لازم است قبل از ثبت نام به موارد زیر دقت نمایند:

۱- آزمون وکالت مرکز دو مرحله ای برگزار می‌شود؛ مرحله اول به صورت کتبی و مرحله دوم بهصورت مصاحبه شفاهی خواهد بود.عدم موفقیت در هریک از مراحل به منزله مردودی در نتیجه کل آزمون بوده و داوطلب حق اعتراض به نتیجه را نخواهد داشت.

۲- داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب نمره و رتبه در آزمون می‌شوند برای اخذ پروانه وکالت باید شرایط مقرر در ماده ۵ آئین نامه اجرایی مرکز و سایر قوانین و مقررات حاکم بر اخذ پروانه وکالت و مفاد آنها را دارا باشند، آگاهی از این شرایط و مقررات هنگام ثبت نام در آزمون بر عهده داوطلبان است و مسئولیت عدم احراز شرایط در قوانین مذکور متوجه ایشان خواهد بود، قبولی در هر یک از مراحل آزمون یا مصاحبه علمی و شخصیتی برای شرکت کنندگانی که شرایط ذکر شده در قوانین و آیین نامه‌های مربوطه را نداشته باشند هیچگونه حقی ایجاد نمی‌کند.

۳- داوطلبین محترمی که دارای شرایط ایثارگری مندرج در بند چ ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه هستند حتماً این صفحه (سهمیه ایثارگری در آزمون وکالت ۹۸) را مطالعه نمایند.

۴- داوطلبین محترم لازم است عکس پرسنلی خود را که در سال جاری گرفته شده باشد، در اندازه ۴×3 جهت اسکن، بدون حاشیه‌های زاید و با فرمت jpg  و با سایز حداقل ۲۰۰ در ۳۰۰ تا حداکثر ۳۰۰ در ۴۰۰ pixels تهیه نمایند و حجم فایل تهیه شده نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر شود. همچنین تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر و هر گونه منگنه باشد. عکسها باید رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تذکر مهم: تاکید می‌گردد علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۵- داوطلبین میبایستی اسکن تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه، پشت و روی کارت ملی، کارت پایان خدمت، کارت معافیت و یا مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه عمومی را  بدون حاشیه‌های زاید و با فرمتjpg   و با سایز حدود ۵۹۵ در ۸۴۲ pixels و با وضوح تصویری ۷۲ dpi در صفحه ثبت نام بارگذاری نمایند.

۵- داوطلبانی که دارای معلولیت (نابینایی و کم بینایی) و ناتوانی جسمی – حرکتی از ناحیه دست می باشند (صرفاً جهت استفاده از منشی در جلسه آزمون) قسمت مربوطه در فرم ثبت نام را انتخاب نموده و گواهی معلولیت و استفاده از منشی صادره از سازمان بهزیستی کشور را روز آزمون همراه داشته باشند. لازم به ذکر است طبق ضوابط هیچ گونه سهمیه فوق العاده‌ای برای پذیرش  این داوطلبان در آزمون وکالت وجود ندارد و با ارائه این گواهی از نظر پذیرش در آزمون اولویتی برای فرد ارائه کننده ایجاد نخواهد شد.

۶-  هزینه ثبت نام  مبلغ  1.100.000 ریال( یکصد و ده هزار تومان) خواهد بود که از طریق کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب و سیستم آنلاین ثبت‌نام اینترنتی در زمان تعیین شده در سایت ثبت نام قابل پرداخت میباشد.هزینه واریزی قابل استرداد نخواهد بود.

۷- توزیع کارت شرکت در آزمون به صورت اینترنتی انجام می‌شود و داوطلبان باید با مراجعه به وب سایت مرکز، کارت ورود به جلسه را دریافت کنند. زمان آغاز توزیع اینترنتی کارت و نحوه آن، یک هفته قبل از برگزاری آزمون از طریق وب سایت مرکز به نشانی مرکز وکلا به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۸- آزمون در استانی که داوطلب هنگام ثبت‌نام الکترونیکی انتخاب کرده است و در حوزه های آزمونی دانشگاه پیام نور برگزار می‌شود. نشانی محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج خواهد شد.داوطلب هنگام ثبت نام در این آزمون صرفاً استان محل آزمون خود را مشخص مینماید و انتخاب حوزه محل اشتغال و صدور پروانه کارآموزی و وکالت پس از موفقیت در مرحله مصاحبه شفاهی خواهد بود.

۹- داوطلبین میبایستی در فرم ثبت نام الکترونیکی آزمون، شهرستانی را که بومی آنجا هستند بر اساس یکی از معیارهای محل تولد، صدور شناسنامه، اخذ مدرک‌ دیپلم یا کارشناسی انتخاب نمایند.پذیرش افراد بومی پس از قبولی در مرحله مصاحبه شفاهی در اولویت خواهد بود.هر یک از داوطلبان صرفاً می‌توانند یک محل را به عنوان اولویت بومی اعلام کنند و اولویت افراد بومی به معنای عدم پذیرش افراد غیر بومی در حوزه های انتخابیه نخواهد بود.

۱۰- تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۹۸/۰۹/۲۹ می‌باشد.

۱۱- داوطلبین فقط در صورتی که دارای شرایط مندرج در آگهی آزمون باشند حق ثبت نام در آزمون را خواهند داشت.

۱۲- داوطلبین باید در پایان ثبت‌نام از اطلاعات وارد شده پرینت تهیه و درصورت قبولی آن را به مرکز استان مربوطه ارائه کنند. چنانچه اطلاعات اعلام شده توسط داوطلبین در هنگام ثبت‌نام اینترنتی با آگهی آزمون منطبق نبوده و غیر واقعی باشد حتی در صورت قبولی، از ثبت‌نام و تشکیل پرونده آنان جلوگیری بعمل آمده و قبولی آنان کان لم یکن تلقی خواهد شد.

۱۳ – صدور کارت شرکت در آزمون دلیل بر تایید مدارک اظهاری داوطلب از سوی مرکز نیست، همچنین صرف قبولی در آزمون و درج نام متقاضی در ردیف پذیرفته شدگان اولیه، هیچ حقی برای وی ایجاد نخواهد کرد.

۱۴- محاسبه نمرات و تراز آن بر اساس استانداردهای علمی متداول انجام خواهد شد.

 

← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: https://www.ekhtebar.com/?p=48301

۲۵۵ نظر

 1. باسلام و ادب
  زمان اخذ کارت ورود به جلسه آزمون وکالت کانون مشاوران در سال ۹۸ هست چه زمانی است.؟

  با تشکر از پاسخ خوبتان

 2. سلام وقت بخیر این ازمون هرساله برگزار میشه؟؟؟من امسال متوجه نشدم برا ثبت نام:(

 3. با سلام اینجانب در ساعت ۲۱ روز ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ ا قدام به ثبت در رشته تاسیسات ساختمان کردم و اصلاعات را براساس دفترچه راهنما وارد کردم ولی چندین بار چک کردم ونیر باچندنفر متخصص این کار را تلفنی چک کردم ولی هر بار کامنت های پس از تایید اطلاعات ارائه می داد که کامنت های ان براساس دفترچه راهنما بی اساس بود لذا راهنمایی نمایید تا اینجانب بتوانم پول پرداختی را پس بگیرم یا ثبت نام را کامل کنم

 4. سلام کد پرداختی ۱۱۰۰۰۰ تومنی رو گم کردم چگونه باز یابی کنم

 5. من عکس ها رو آپلود کردم و هر چی روی مرحله بعد کلید می کنم دیگه جلوتر نمیره. نه رسیدی نه تاییده ای هیچ نکنه کامل انجام نشده

 6. سلام. کسی که هنوز فارغ التحصیل نشده باید معدل کل بزنه یا معدل ترم قبل؟ و ویرایش اطلاعات از چه زمانی تا چه زمانی هست؟

 7. سلام .وقتتون بخیر.بجای عکس سربازی چی باید بذارم.؟

 8. سلام خستهنباشین کسایی که شرکت میکنن از سهمیه استفاده میکنن بعد قبول نمیشن میتونن سال دیگه از سهمیه استفاده کنن و در ازمون های دیگه؟

 9. چرا درست نزده کدوم شهر میخاد فقط باید هزینه رو بدیم تااطلاعاتشو بدیم لطفا راهنمایی کنید من چطوری بفهمم شهر ما هم میخاد یا خیر وچندنفر اول بسم الله نوشته هزینه روبدین هزینم که ماشالله انقد گروون

 10. سلام وقتتون به خیر کسی که کارت مایشو گم کرده با شناسنامه جدید که شماره ملی داره میتونه ثبت نام کنه ؟ ممنون میشم جواب بدید

 11. علی حاتمی ازمیانه

  باسلام من متولد ۱۳۴۱ هستم آیا مجاز به ثبت نام در ازمون وکلای قوه قضائیه میباشم ؟ لطفا جواب دهید .ممنون.

 12. با سلام تعداد پزیرش در آزمون وکلای مشاوران قوه قضائیه چقدر است ؟؟؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید…

 13. با سلام
  اینجانب ثبت نام آزمون را انجام دادم و لی بعد از زدن دکمه ثبت نهایی هنگام دریافت پرینت این جمله در ذیل عکس نوشته ” این پرینت به دلیل عدم ثبت نهایی فاقد اعتبار است ” لطفا بفرمایید ایا این ثبت نام معتبر است ؟
  جهت رفع مشکل مزبور چه باید کرد .

  با سپاس

 14. سلام من دانشجوی ترم۷ هستم و ترم آخرم، منتها دوتا درس دارم که نیمسال بعدی معرفی به استاد میشم..من میتونم ثبت نام کنم؟

  • مهندس فراهانی

   سلام و عرض ادب
   خیر باید مدرک کارشناسی را اخذ کرده باشید و ۵ سال هم با آن مدرک در زمینه تخصصی رشته تان فعالیت داشته باشید.

 15. سلام دوست گرامی سه دفعه است پیام میدهم لطفا جواب بدهید آیا برادر شهید مشمل سهمیه ایثارگری همانند استخدامی متمرکز دستگاههای اداری می شوند یا خیر

  • سلام . مطالعه مطلب درباره سهمیه ها که در این پست سایت ۲ بار به آن لینک داده شده فقط ۲ دقیقه وقت شما را می‌گیرد اما دریغ می‌فرمایید. خیر دوست عزیز. شما مشمول سهمیه نیستید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*