کتابفروشی حقوقی دادبازار و خرید آنلاین کتاب حقوق و آزمون وکالت و قضاوت

اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت ۹۸ کانون وکلای دادگستری مرکز

اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی وکالت سال ١٣٩٨ کانون وکلای دادگستری مرکز

پایگاه خبری اختبار- کانون وکلای دادگستری مرکز فهرست نهایی ۱۵۰۰ پذیرفته‌شده این کانون در آزمون وکالت ۱۳۹۸ را منتشر کرد.

بر اساس اطلاعیه منتشرشده در وب‌سایت این کانون، ثبت‌نام اینترنتی داوطلبان از فردا (۷ بهمن) آغاز خواهد شد.

متن کامل اطلاعیه را در ادامه می‌خوانید:

کانون وکلای دادگستری مرکز قبولی شما را در آزمون ورودی کارآموزی وکالت تبریک گفته و برای رفع هر گونه ابهام و جلوگیری از بروز اشتباه در انجام مراحل ثبت نام توجه شما را به نکات زیر جلب می نماید.

اسامی قبول شده های آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال ١٣٩٨ کانون وکلای دادگستری مرکز (سهمیه عادی و ایثارگر) به شرح زیر می باشد:      

مرحله اول : ثبت نام اینترنتی (٧/١١/٩٨ لغایت ١٣/١١/٩٨ )

مرحله دوم : برنامه زمانبندی مراجعه حضوری (راس ساعت و تاریخ های اعلام شده)

از کلیه قبول شدگان آزمون ورودی سال ١٣٩٨ کانون وکلای دادگستری مرکز دعوت می شود از روز دوشنبه مورخ ٧/١١/١٣٩٨ لغایت روز یکشنبه مورخ ١٣/١١/١٣٩٨ با مراجعه به سایت کانون وکلای دادگستری مرکز نسبت به تکمیل فرم تقاضای پروانه کارآموزی اقدام نمایند.

*چنانچه قبول شدگان در مهلت مقرر نسبت به تکمیل فرم تقاضای پروانه کارآموزی اقدام ننمایند از آنان ثبت نام حضوری بعمل نخواهد آمد و به منزله انصراف تلقی می شود ضمناً مهلت فوق به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

ثبت نام اینترنتی قبول شده های آزمون ورودی کارآموزی سال ١٣٩٨ کانون وکلای دادگستری مرکز

مراحل ثبت نام:

١.   تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی و ارسال اسکن اصل مدارک مورد نیاز در روند ثبت نام اینترنتی در فرمت jpg

نوع مدرک حجم فایل jpg
اسکن تمام صفحات شناسنامه حداقل  ۵٠KB
حداکثر ١٠٠٠KB
اسکن کارت ملی(پشت و رو) حداقل  ۵٠KB
حداکثر ١٠٠٠KB
اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم حداقل  ۵٠KB
حداکثر ١٠٠٠KB
اسکن دانشنامه حداقل  ۵٠KB
حداکثر ١٠٠٠KB
اسکن کارنامه سازمان سنجش حداقل  ۵٠KB
حداکثر ١٠٠٠KB
اسکن گواهی ایثارگری مخصوص ایثارگران حداقل  ۵٠KB
حداکثر ١٠٠٠KB
اسکن پروانه کارآموزی (مخصوص کارآموزان کانون مرکز که مجدداً در آزمون شرکت کرده اند) حداقل  ۵٠KB
حداکثر ١٠٠٠KB

اصل مدارک اسکن شود
٢- مهلت ثبت نام اینترنتی به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

٣- فرم ثبت نام ، که قبول شده از طریق اینترنت تکمیل می نماید راساً از سوی کانون پرینت می شود و امضاء های ذیل فرم ثبت نام در روز مراجعه حضوری توسط مسئولین ثبت نام اخذ خواهد شد. بنابراین از ارسال پستی و یا ارائه آن تا روز مراجعه حضوری ( که زمان آن ذیل همین اطلاعیه تعیین شده ) خودداری شود.

۴- فتوکپی برابر اصل مدارکی راکه در روند ثبت نام اسکن شده، به همراه فتوکپی کارنامه سازمان سنجش بعد از تکمیل روند ثبت نام، به ترتیب زیر آماده تحویل در روز مراجعه حضوری شود.

   برابر با اصل مدارک صرفاً از طریق دفاتر اسناد رسمی صورت پذیرد.

       کپی مدارک فقط در کاغذ تهیه شود.

١-۴- عکس پرسنلی (رنگی ، تمام رخ، زمینه روشن سه در چهار) به تعداد ١٢ قطعه

 • عکس آقایان با کت و خانم ها با حجاب کامل

٢-۴- تصویر برابر با اصل تمام صفحات شناسنامه ((یک سری))

٣-۴- تصویر برابر با اصل کارت ملی (پشت و رو) ((یک نسخه))

۴-۴- تصویر برابر با اصل دانشنامه ((یک نسخه))

تبصره: قبول شده هایی که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارند: می بایست مدرک کاردانی حقوق خود را نیز ارائه نمایند.

۵-۴- مخصوص آقایان: تصویر برابر با اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (کارت جدید سیستم هوشمند یا ارائه رسید مربوط به درخواست تعویض کارت از دفاتر خدمات پلیس + ١٠ )

۶-۴- کارنامه دریافتی از سایت سازمان سنجش

٧-۴- داوطلبان متقاضی سهمیه رزمندگان و ایثارگران بر اساس شرایط خود به شرح مندرج در آگهی پذیرش آزمون ٩٨، باید گواهی ایثارگری از سازمان های مربوط اخذ و همراه با سایر مدارک خواسته شده به کانون ارائه نمائید.

داوطلبانی که به استناد گواهی حضور در جبهه از سهمیه ایثارگری استفاده کرده اند بایستی گواهی حضور در جبهه که در آن تاریخ دقیق حضور در جبهه، مدت حضور و قید داوطلبانه اشاره شده باشد ارائه نمایند.

٨-۴- تصویر پروانه کارآموزی (مخصوص کارآموزان کانون مرکز که مجدداً در آزمون شرکت کرده اند)

۵-ظرفیت شهرهای حوزه کانون مرکز و نحوه انتخاب شهر محل اشتغال بعد از مراجعه حضوری و بررسی مدارک اعلام و از طریق سایت کانون و یا کانال تلگرام کانون به قبول شده ها اعلام خواهد شد.

۶- جهت احراز هویت، ارائه اصول شناسنامه و کارت ملی بهمراه تحویل فتوکپی برابر اصل شده مدارک ثبت نام در روز مراجعه حضوری الزامی است.

٧- استعلام های مورد نیاز بعد از مراجعه حضوری و تکمیل روند ثبت نام از طریق سایت کانون به صورت اینترنتی در دسترس قرار خواهد گرفت و با ارسال پیام کوتاه به اطلاع قبول شده ها خواهد رسید.

*٨- عدم ثبت نام اینترنتی در موعد مقرر به منزله انصراف از قبولی در آزمون تلقی خواهد شد و هیچ گونه اعتراضی بعد از مهلت ثبت نام پذیرفته نخواهد شد.

*نکات مهم : (الزاماً کپی مدارک در کاغذ ۴A تهیه شود )

 • ارائه تصویر مصدق تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و مدرک تحصیلی (دانشنامه) و پرینت کارنامه سنجش و ١٢ قطعه عکس برای تمامی قبول شده ها و تصویر مصدق کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از خدمت (مخصوص آقایان) و گواهی ایثارگری ( مخصوص قبول شده ها با سهمه ایثارگری) در زمان اعلام شده برای مراجعه حضوری الزامی است.
 • حضور شخص قبول شده در روز و ساعت تعیین شده برای مراجعه حضوری الزامی است.
 • چنانچه قبول شده ها در روز مراجعه حضوری مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام را به همراه نداشته باشند از آنان ثبت نام بعمل نخواهد آمد.
 • چنانچه قبول شده ها شرایط مندرج در آگهی آزمون ورودی کارآموزی وکالت را نداشته باشند از آنان ثبت نام بعمل نخواهد آمد و قبولی آنان کان لم یکن تلقی خواهد شد.
 • کلیه پذیرفته شدگان قبل از مراجعه حضوری بایستی در دفاتر خدمات قضائی ثبت نام سامانه ثنا را انجام داده باشند.

برنامه زمان بندی مراجعه حضوری (جهت احراز هویت و ارائه مدارک):

برنامه زمان بندی مراجعه حضوری برای ثبت نام، ارائه و تحویل مدارک به ترتیب رتبه اکتسابی به شرح زیر و در سالن جلالی نائینی کانون وکلای دادگستری مرکز به نشانی: تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان زاگرس، پلاک ٣، طبقه همکف می‌باشد:

حضور شخص قبول شده راس ساعت و روز تعیین شده برای مراجعه حضوری الزامی است.

        روز تاریخ ساعت رتبه سهمیه عادی
پنجشنبه ١٧/١١/٩٨ ٩ ١ الی ٢١٠
١٧/١١/٩٨ ١۵ ٢١١ الی ۴٢١
جمعه ١٨/١١/٩٨ ٩ ۴٢٢ الی ۶٣٢
١٨/١١/٩٨ ١۵ ۶٣٣ الی ٨۴٣
پنجشنبه ٢۴/١١/٩٨ ٩ ٨۴۴ الی ١٠۵٠
٢۴/١١/٩٨ ١۵ ١ الی ١۵٠ سهمیه ایثارگری
جمعه ٢۵/١١/٩٨ ٩ ١۵١ الی ۴۵٠ سهمیه ایثارگری

٩-به مراجعات حضوری و تماس های تلفنی پاسخ داده نمی شود.

تلفن های ٠٢١٨۴٠٠١١٢۴ پشتیبانی فنی و   ٠٢١٨۴٠٠١٣٠٣ واحد صدور پروانه – فقط برای پاسخگویی به اشکالات ثبت نام اینترنتی  (در ساعات اداری ٨ صبح الی ١۵) در نظر گرفته شده است.

برای مشاهده فایل راهنمای ثبت نام اینترنتی اینجا کلیک نمایید.
برای ثبت نام اینترنتی اینجا کلیک نمایید.

نوشته های مشابه

‫۶۰ دیدگاه ها

 1. هم رشته‌ای محترم آقای علیرضا، اساتید دانشگاه علامه طباطبایی از جمله جناب آقای دکتر محمدرضا پاسبان (دانشیار دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبایی) و جناب آقای دکتر آقایی و جناب آقای دکتر عیسی امینی که به صورت مدعو در دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبایی تدریس می‌کنند غالباً، از اعضای هیئت مدیره کانون وکلای مرکز هستند و ما مقررات کانون رو از این عزیزان جویا میشیم نه از کارمندان کانون وکلا.

  موفق و پیروز باشید.

  1. اختبار عزیز سلام. به مدت یک هفته میشه که در تلاش برای ارسال پاسخ به دیدگاه جناب امیرحسام هستم که متاسفانه موفق نمیشوم. میگوید دیدگاه تکراری است اما متاسفانه مشاهده میکنم که منتشر نگردیده!! لطفا در درج نظرات تبعیض قائل نشوید.

 2. سلام خانم زنده دل. وقت بخیر
  گواهی عدم اعتیاد و سوء پیشینه رو بعد از ثبت نام حضوری باید بگیریم؟
  ممنونم از زحماتتون.

 3. باز هم سلام ،خانم زنده دل قبلا سوال کردم برا ثبت نام باید حتما دانشنامه باشه یا گواهی موقت هم پذیرفته میشه لطفا راهنمایی کنید ،از شهرستان می خوام بیام مرکز نکنه ایراد بگیرین دانشنامم مال پیام نور هست درخواست دادم اما به این زودی حاضر نمیشه، چکار کنم؟

 4. آیا از دوستان کسی پاسخ اعتراض به کارنامه خود را از کانون دادکستری مرکز بوسیله سازمان سنجش گرفته لطفا پاسخ دهید .ممنون

 5. سلام ، اینکه در قسمت مدارک موکدا گفته شده دانشنامه ؛یعنی مدرک موقت ببریم قبول نیست ، من پیام نور بودم و دانشنامم هنوز صادر نشده

 6. هم رشته‌ای محترم آقای علیرضا، در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری شما میتونید از کانون محل تحصیل تقاضای انجام کارآموزی در دوران تحصیل رو درخواست کنید. هم دانشکده‌ای خودم در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق تجارت بین‌الملل دانشگاه علامه طباطبایی که عضو کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی بود درخواست داد که کارآموزی شو تو کانون وکلای دادگستری مرکز بگذرونه که قبول کردند.

  موفق و پیروز باشید.

  1. چه عجیب! من این رو نمیدونستم. در کلاس های توجیهی که برای شروع کارآموزی از طرف کانون مرکز برگزار شد و مربوط به تابستان ۹۸ بود خاطرم هست که یکی از مسئولین محترم کانون مرکز در پرسش و پاسخ مربوط به انتقال کارآموزان در دوران تحصیل ارشد و دکتری گفتند این امکان برای دانشجویان مقطع دکتری امکان پذیر هست!

  2. سلام آقای أمیر حسام .من رتبم ١٠٧٠ شده و احتمالا استان سیستان کارآموزی رو بگذرونم.آیا من که دانشجوی ارشد هستم در استان خوزستان میتونم انتقالی بگیرم؟

 7. سلام خانم زنده دل
  من امسال در کانون مرکز رتبه نزدیک به ۱۰۴۰ رو آوردم و در مرحله مصاحبه آزمون مشاوران هم شرکت کردم و قبول میشم و به خاطر ازدواج و حداقل درآمد کارآموزی بعید هست دیگه در آزمون سال آینده مجددا شرکت کنم
  سوالم از شما این هست آیا به نظرتون مرکز یا مشاوران رو انتخاب کنم؟ و اینکه اگر مرکز رو انتخاب کنم آیا می توانم آینده موسسه ی در تهران تاسیس کنم؟

  1. چون محل کارآموزی و بعداً محل اشتغال به وکالت شما در استان هرمزگان یا سیستان و بلوچستان هست جنابعالی اجازه تأسیس مؤسسه حقوقی رو ندارید. علاوه بر این که بر اساس رأی هیئت عمومی دیوان عدالت اداری که اخیراً صادره شده شما باید تأییدیه کانون وکلای دادگستری مرکز رو هم جهت ثبت مؤسسه حقوقی در اداره ثبت شرکت‌های تهران داشته باشید و به دلیل این‌که محل اشتغال به وکالت شما تهران نیست، اجازه تأسیس مؤسسه حقوقی نه در شهر تهران و نه در استان تهران، داده نمی‌شود.

   موفق و پیروز باشید.

 8. دوستانی ک ثبت نام کردن مشکلی نداشتن؟اسکن مدارکو ک اپلود میکنم نمیره صفحه بعد…مشکل از سرعت اینترنتمه یا سایتش؟

  1. سلام دوست عزیز فایل ها رو باید حتما به زبان لاتین ذخیره کرده باشین اگر فارسی باشه آپلوت نمیشه

 9. سلام
  من مدرکمو میفرستم و ارسال هم میشه
  ولی نمیره مرحله بعد و دوباره مدرک میخاد

  چرا؟
  خواهشا پاسخ

 10. سلام خانم زنده دل من در ثبت نام اینترنتی در بخش بستگان درجه یک نام پدرپدرم و تاریخ تولد پدرم اشتباه شده ایا برام مشگلی پیش میاد ممنون میشم پاسخگو بشین

  1. سلام روزی که حضوری میرید کانون برای ادامه ثبت نام، همونجا بهتون میگن که دستی تصحیحش کنید

 11. سلام خانم زنده دل خواهشا جواب بدین
  اگر کسی در آزمون ارشد در جایی مثلا تهران قبول شود و کارآموزی آن شخص مثلا در هرمزگان باشد آیا کانون دوره کاراموزی ایشان را به تهران انتقال می دهد ؟
  ممنونم

  1. سلام
   دانشجوی مقطع ارشد این امکان را ندارد، اما دانشجویان مقطع دکتری در یکی از گرایش‌های حقوق که در تهران مشغول تحصیل هستند می‌توانند با پرداخت مبلغی (در حال حاضر یک میلیون تومان برای هر ترم تحصیلی) دوره‌ی کارآموزی خود را در محل تحصیل بگذرانند.

 12. سلام دوستان.کانون مرکز اعلام کرده ثبت نام اینترنتی از ۷ بهمن شروع میشه. ولی کافی نت بهم گفته که هنوز لینک ثبت نام باز نشده. می خواستم اگه کسی میدونه بهم اطلاعاتی بده. ممنونتون می شم.سپاس

 13. سلام خانون زنده دل امکان داره در سایر کانون ها هم تکمیل ظرفیت باشه یا تکمیل ظرفیت فقد مختص کانون مرکز هست؟

 14. خانم زنده دل من موقع ثبت نام اینترنتی آدرس و تاریخ تولد و برادر و خواهرانم را اشتباه ثبت کرده ام و امکان ویرایش هم وجود نداره چه میشه کرد؟ چطوری باید ویرایش کنیم لطفا پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا