عضويت در کانال تلگرام اختبار
یکشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

رسانا پلتفرم آموزش آنلاین حقوق کانال تلگرام پایگاه خبری اختبار خبرنامه ایمیلی پایگاه خبری اختبار

آخرین مطالب
خانه » اخبار » اخبار دانشگاه آزاد اسلامی » حذف عنوان “پردیس” از مدارک دانش آموختگان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی

همایش راهکارهای موفقیت چتردانش
آموزش مجازی حقوق و وکالت استاد آنلاین
بسته های حقوقی جی5

حذف عنوان “پردیس” از مدارک دانش آموختگان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی

Share Button
رئیس واحد علوم و تحقیقات از حذف عنوان ” پردیس ” از مدارک دانش آموختگان این واحد خبر داد و گفت: از این پس تنها از عنوان ” دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ” در مدارک این دانشجویان استفاده می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خسرو دانشجو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: میان دانشجویان پردیسهای علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد این نگرانی پیش آمد که پردیسهای با اخذ شهریه در دانشگاههای دولتی اقدام به پذیرش بدون آزمون دانشجو می کنند، در حالیکه تمام دانشجویان پردیسهای علوم و تحقیقات با فیلتر آزمون به این مراکز آموزشی راه می یابند.

وی ادامه داد: عنوان ” پردیس ” را از مدارک پایان دوره دانش آموختگان این مراکز حذف کردیم؛ بنابراین تنها از عنوان ” دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ” در مدارک این دانشجویان استفاده می شود.

رئیس واحدهای علوم و تحقیقات تهران در پاسخ به پرسش دیگر مهر در خصوص وضعیت اعتبار رشته ها و واحدهای علوم و تحقیقات در کشور، تاکید کرد: هم اکنون هیچ رشته و هیچ دانشجویی در تحصیلات تکمیلی نداریم که مجوز نداشته باشند.

دانشجو همچنین درباره میزان افزایش پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی طی سال آینده در علوم و تحقیقات، از افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی این میزان نسبت به سال گذشته خبر داد.

وی درباره آخرین وضعیت احداث بزرگترین کتابخانه خاورمیانه در واحد علوم و تحقیقات و احداث هتل بزرگ این مرکز آموزشی و چه کسانی می توانند از این کتابخانه بهره ببرند، گفت: هتل و کتابخانه علوم و تحقیقات مراحل پایانی کار را می گذارنند و فعالیت دانشجویان ایجاب می کند که دور دانشگاه حصار نکشیم و قدم هر طالب و عاشقی به روی چشم ماست.

عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره حضور این واحد در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: حسب وظیفه ای که در خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی داریم، علوم و تحقیقات هم با بهره گیری از امکانات و تجهیزات خود تلاش می کند در این حماسه آفرینی شرکت کند.

اختبار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری اختبار


برای درج آگهی در پایگاه خبری اختبار اینجا کلیک کنید

لینک کوتاه این نوشته: http://www.ekhtebar.com/?p=3190