عضويت در کانال تلگرام اختبار
سه شنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۷

اخبار لحظه‌ای آزمون وکالت 97 کانال تلگرام پایگاه خبری اختبار خبرنامه ایمیلی پایگاه خبری اختبار

آخرین مطالب
خانه » آزمون های حقوقی » اعلام نتیجه آزمون ها » اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال ۹۲ کانون وکلای دادگستری – البرز

آموزش مجازی حقوق و وکالت استاد آنلاین
مشاوره رایگان موسسه جی5 برای وکالت قضاوت ارشد و دکتری

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال ۹۲ کانون وکلای دادگستری – البرز

Share Button

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال ۹۲
کانون وکلای دادگستری البرز

بعلاوۀ اطلاعیه مربوط به جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی

سهمیه آزاد  :

یونسی      مینا                                                              
سرخوش منجق تپه     بهنام                                        
علیمحمدی قوتانلو    یوسف                                             
عباس زاده     سمیه                                                     
یوسفی سروستانی      حامد                                             
عباسی      زهرا                                                         
ترکمن     احمد                                                          
غفاری      ایرج                                                         
شفیعی قصابسرایی      علیرضا                                        
طهماسبی     محمدرضا                                        
رضایی ناصر     علیرضا                                      
قدیمی     محمد                                                   
شاهوردی    ندا                                                   
محمدی     سعید                                                  
ترابی    حامد                                                     
بس خواسته     مرضیه                                          
راه بین     سمانه                                                
باباحیدری     سهیلا                                              
یزدان پرست    حامد                                             
اینانلو      عبدالکمال                                             
عسکری      کاظم                                              
میرشفیعی     رحمان                                            
کریمی فیروزجایی     احسان                                  
عطاری شادکهن     محمد رضا                                
رمضانی مهیاری     بتول                                     
رادمنش      معصومه                                          
علیمحمدی     وحید                                              
خسروپرست     کرار                                          
محمدی      محمد                                               
حیدری ترکمانی     سعید                                      
نازی زاده     فاطمه                                            
فرزانفر     عاطفه                                             
احمد آبادی     امیر                                            
محمدی     ابوالفضل                                           
مختاری     وحید                                               
فداییان      علیرضا                                           
چرخ کاریان یزد     وحید                                     
رفیعی    علی                                                 
حسینی زاده      علی                                          
شریفی     محمد رضا                                          
مرادخانی    مصطفی                                        
دهقان باغی      مصطفی                                     
موسوی نسب     سید علی                                    
دهدست       علیرضا                                        
اسدی     ثنا                                                    
عبادتی بازکیایی    پریسا                                    
دوستانی     جعفر                                           
جعفری     میترا                                             
بیات     اکبر                                                
محمدصالح کاشانی      مصطفی                            
خود     زلیخا                                                
سویزی    مهتاب                                            
زنجانی    علیرضا                                           
رضانژاد     مرضیه                                        
رسولی     میثم                                               
ساقی منامن      تقی                                        
کوشش ذکریا      رضا                                      
اقاخان بیگی      مجید                                      
محمدعلی بیک      محمدرضا                              
محمودآبادی     مجید                                       
قابلی کادیجان    وحید                                       
عسگرشاهی      فرشاد                                     
قرایی         منصور                                      
مدیر روستا     فرنوش                                    
سلامت     سیما                                            
اسدزاده    جعفر                                           
داودی زاده     ثریا                                        
کسایی      مهدی                                           
محمدی     مرجان                                        

 

سهمیه ایثارگران :

لاچینی     کورش                                             
نجفی    رحمن                                                
چراغی    غلامعباس                                        
حسینی افروز     سید حسن                                  
یعقوبی     حامد                                            
بستامی    همت اله                                           
براتعلی پور     مهدی                                      
واعظی سیچانی     شاهین                                
صنایعی ماتک      سعید                                    
رویایی     نادر                                         
احمدزاده      سید حشمت اله      

 

پذیرفته شدگان طبق برنامه زمان بندی شده ذیل به کانون البرز مراجعه نمایند . عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف خواهد بود .

الف – روز دوشنبه  7 بهمن ماه   از  رتبه ۱ تا ۲۰ سهمیه آزاد  

ب – روز سه شنبه ۸ بهمن ماه    از رتبه  21 تا ۴۰ سهمیه آزاد

ج – روز چهارشنبه  9 بهمن ماه  از رتبه  41 تا ۶۰ سهمیه آزاد

د – روز شنبه ۱۲ بهمن ماه از رتبه ۶۱ تا ۶۹ سهمیه آزاد ورتبه ۱ تا ۱۱  ایثارگران  

ساعت ثبت نام : از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ساعت ۱۳    

مدارک لازم برای ثبت نام  تا روز شنبه ۵ بهمن آگهی خواهد شد .

نشانی فعلی کانون البرز :   

کرج – بلوار طالقانی شمالی – جنب مسجد مهدویه – برج یادمان – طبقه سوم شرقی – واحد A2

تلفن   8-34205167    

  

← برای عضویت در کانال تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت در خبررسان تلگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای عضویت و پیگیری صفحه اینستاگرام اختبار اینجا کلیک کنید →
← برای دریافت تازه ترین مطالب، در خبرنامه ایمیلی اختبار عضو شوید

لینک کوتاه این نوشته: http://www.ekhtebar.com/?p=7227